9 ay önce Admin tarafından yazıldı, 1.693 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Cube World nedir ve nasıl oynanır?


Cube World şuan beta aşamasında bulunan grafiğe önem vermeyen bir oyundur. Değeri 20 dolar civarındadır. Sadece ürünün orjinal sitesinden satın alınabilmektedir. Kutulu satışı yoktur. Steam’da şuanlık bulunmamaktadır.

Cube World kesinlikle grafik isteyenlere hitap etmiyor. Açıkça söylemek gerekirse oyunda grafik çok düşük. Kareler tamamen belli olarak yapılmış ama oyun yeni bir oyun olduğunu her türlü gösteriyor. Minecraft gibi pürüzlü grafikten uzak  dokular yerine pürüzsüz dokular kullanılmış.

Peki amacımız ne?

Amacımız hayvanları , değişik yaratıkları keserek seviye atlayarak en üst seviyeye ulaşmak. Daha ilerde büyük yaratıkları kesme fırsatını da yakalayabiliyorsunuz. İlk başlarda bunu yapamıyoruz. Büyük yaratıklar hemen bizi kesiyor.

Oyunda ne karakterleri var?

Siz oyunda insanları ve elf gibi yaratıkları oynatıyorsunuz.

Multiplayer (online) modu var mı?

Oyunun multiplayer modu var. Bu yüzden bir hamachi ağı yardımıyla arkadaşlarınızla topluca oyunu oynayabilirsiniz.

Satın almak istiyorum nereden alabilirim?

https://picroma.com/buycubeworld adresinden oyunu satın alabilirsiniz. Ama oyunu satın almak için önce kısa bir üyelik gerekiyor.

cube world nedir

Oyunu şimdi satın almalı mıyım?

Oyunu şimdi satın alıp almamaya siz karar vereceksiniz. Çünkü ; oyun şuan Beta versiyonunda ve eksikleri var. Tabi ileride oyunun fiyatının artma olasılığı da var.

Oyun Steam’e gelir mi?

Şuan bir fikrim olmamasına rağmen oyunun aynı Minecraft gibi kendi sitesinden başka bir yerde satılamayacağını düşünüyorum. Ayrıca şu Gift Code olayı bu oyuna uğrar diye düşünüyorum.

Oyun diğer platformlara gelecek mi?

Şuana kadar bir şey açıklanmadı ama muhtemelen Xbox versiyonu çıkacaktır.

cube world nasıl oynanır

Bu oyunun satılması artık oyun alıcılarının ilk olarak grafiğe değil , oynanışa baktığını gözler önüne seriyor. Mesela Minecraft’ta grafik ile öne çıkmıyor , oynanışı ile öne çıkıyor. Tabi ki de bu grafiklerin kenara itildiği anlamına gelmiyor. Grafikli oyunlar yine satılmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bazı kişiler oyuna ön yargılı baksa da birçok kişi şimdiden oyunu satın almış durumda. Örneğin ; Minecraft çıktığında da çoğunluk bu oyuna kim para verir ki derken , şimdi kendileri Minecraft için 20 Euro gibi bir rakamı gözden çıkarıyorlar.

Yazar : Admin
Benzer Yazılar
battlefield4 1280x1280
29 Ekim'de piyasaya çıkan fakat hem oyunda yaşanan sorunlar hem de senaryosu ile ülkeler ile yaşanan sorunlar bir türlü bitmemişti. EA, Battlefield 4 için açılan davalarla meşgulken şimdi de Çin'de satışı yasaklandı. Çin'deki resmi kaynaklardan alınan bilgiye göre senaryonun ...
cube world multiplayer nasıl oynanır,cube world hamachi server kurulumu,cube world multiplayer oynama,cube world online nasıl oynanır,cube world server kurulumu nasıl yapılır
Merhabalar. Bu konuda sizlere yeni çıkan Cube World oyununda nasıl multiplayer(online) oynayabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Bildiğiniz gibi Cube World kısa süre önce çıkan grafiksel yönden değil , eğlence yönünden satış yapan bir oyun. Tabi oyunu arkadaşlarıyla oynama...
PES 2013 “Rld.dll Bulunamadı!” Hatasının Çözümü
Bildiğiniz üzere PES 2013 oyununda çeşitli hatalar mevcut. Bu hataların sebebinin büyük bir bölümü korsan indirme ile gelen eksik dosyalar. Bu eksik dosyalar ise oyuna girememeye sebep olabiliyor. Bunun dışında Antivirüs programları oyun içindeki dosyaları virüs olarak görebiliyor...
Yorumlar


Copyright 2013 - Özgür VATANSEVER. Tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz.
Tema : Sipsi v1